Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HXCP
Certificering: CE
Modelnummer: HX460BCRTM
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1 Instellen
Verpakking Details: Stretchfilm met houten behuizing
Levertijd: 10 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 100 sets/maand
Vind de beste prijs
Productgegevens
Markeren:
hydraulische hoekafrondingstrimmer
kartonnen trimmer met dubbele kop
hoeksnijder voor speelkaarten
Snelheid:
15 keer/min
Max. Breedte van het boekblok:
460 mm
Min. Boekblokbreedte:
100 mm
Dikte boekblok:
100 mm
Stroom:
1 kW
Afmetingen:
1300*730*1430mm ((L*W*H)
Gewicht:
220 kg
Model:
HX460BCRTM
Garantie:
1 jaar
Snelheid:
15 keer/min
Max. Breedte van het boekblok:
460 mm
Min. Boekblokbreedte:
100 mm
Dikte boekblok:
100 mm
Stroom:
1 kW
Afmetingen:
1300*730*1430mm ((L*W*H)
Gewicht:
220 kg
Model:
HX460BCRTM
Garantie:
1 jaar
Productbeschrijving
HX460BCRTM Hoekafrondingstrimmer met dubbele kop
Beschrijving
Machine-eigenschappen
Machinedetails
Parameters
Spanning
220V
Belangrijkste verkoopargumenten
Eenvoudig te bedienen
Max. Breedte boekblok
460 mm
Min. Breedte boekblok
100 mm
Boekblokdikte
100 mm
1 kW
1300*730*1430mm (L*B*H)