Veilige en stabiele HX460BCRTM dubbelkophoek-rondmachine voor de productie van notebooks
Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HXCP
Certificering: CE
Modelnummer: HX460BCRTM
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1 Instellen
Verpakking Details: Stretchfilm met houten behuizing
Levertijd: 10 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 100 sets/maand
Vind de beste prijs
Productgegevens
Markeren:
met twee koppen voor het afronden van hoeken
laptops productie afronding trimmer
HX460BCRTM hoek afrondingsmachine
Snelheid:
15 keer/min
Max. Breedte van het boekblok:
460 mm
Min. Boekblokbreedte:
100 mm
Dikte boekblok:
100 mm
Stroom:
1 kW
Afmetingen:
1300*730*1430mm ((L*W*H)
gewicht:
220 kg
Model:
HX460BCRTM
Garantie:
1 jaar
Snelheid:
15 keer/min
Max. Breedte van het boekblok:
460 mm
Min. Boekblokbreedte:
100 mm
Dikte boekblok:
100 mm
Stroom:
1 kW
Afmetingen:
1300*730*1430mm ((L*W*H)
gewicht:
220 kg
Model:
HX460BCRTM
Garantie:
1 jaar
Productbeschrijving
Veilige en stabiele HX460BCRTM dubbelkophoek-rondmachine voor de productie van notebooks 0
HX460BCRTM dubbelkop hoek afrondende trimmer
Veilige en stabiele HX460BCRTM dubbelkophoek-rondmachine voor de productie van notebooks 1
Beschrijving
Kenmerken van de machine
Detail van de machine
Veilige en stabiele HX460BCRTM dubbelkophoek-rondmachine voor de productie van notebooks 3
Parameters
Spanning
220 V
Belangrijkste verkooppunten
Gemakkelijk te bedienen
Versnelling
460 mm
100 mm
100 mm
Kracht
1 kW
1300*730*1430mm ((L*W*H)