Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HXCP
Certificering: CE
Modelnummer: HX420CSR
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1 Instellen
Verpakking Details: Stretchfilm met houten behuizing
Levertijd: 15 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 100 sets/maand
Vind de beste prijs
Productgegevens
Markeren:
hardcover ruggengraat-afrondingsmachine
automatische boeken- en ruggengraatvormmachine
ronde achterkant boekenkastenmachine
Kastrugbreedte:
15100mm
Casa uitvouwbreedte:
175-790 mm
Maximale lengte van de wervelkolom:
420 mm
Stroom:
800W
Vraag naar elektriciteit:
220V/3Ph
Afmetingen:
2500×1000×960mm (L×B×H)
Kastrugbreedte:
15100mm
Casa uitvouwbreedte:
420 mm
Stroom:
800W
Vraag naar elektriciteit:
220V/3Ph
Afmetingen:
2500×1000×960mm (L×B×H)
Productbeschrijving
  • Breedte van de ruggengraat
  • Casa Opening Breedte
  • Maximale lengte van de ruggengraat
  • 420 mm
  • Kracht
  • 800 W
  • Elektriciteitsvraag
  • 2500 × 1000 × 960 mm ((L × W × H)
Verschillend van de traditionelehandmatig voeden voor afrondingDeze machine is voorzien van eenmet een vermogen van niet meer dan 50 W, waardoor het gehele productieproces efficiënter wordt en de arbeidsinspanning wordt verminderd.
DeHX420CSRis zeer veelzijdig en kanmet een diameter van niet meer dan 30 mm,Deze integratie stroomlijnt de post-pressverwerking en verbetert de algemene productie-efficiëntie.