Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HXCP
Certificering: CE
Modelnummer: HX420CSR
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1 Instellen
Verpakking Details: Stretchfilm met houten behuizing
Levertijd: 15 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 100 sets/maand
Vind de beste prijs
Productgegevens
Markeren:
automatische harde kaft afrondingsmachine
pneumatische spine vormende verwarmingsmal
verstelbare hardcover spine rondingsapparatuur
Kastrugbreedte:
15100mm
Casa uitvouwbreedte:
175-790 mm
Maximale lengte van de wervelkolom:
420 mm
Stroom:
800W
Vraag naar elektriciteit:
220V/3Ph
Afmetingen:
2500×1000×960mm (L×B×H)
Kastrugbreedte:
15100mm
Casa uitvouwbreedte:
420 mm
Stroom:
800W
Vraag naar elektriciteit:
220V/3Ph
Afmetingen:
2500×1000×960mm (L×B×H)