Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HXCP
Certificering: CE
Modelnummer: HX420CSR
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1 Instellen
Verpakking Details: Stretchfilm met houten behuizing
Levertijd: 15 werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 100 sets/maand
Vind de beste prijs
Productgegevens
Markeren:
HX420CSR automatische hardcover ruggengraat afrondingsmachine
met een diameter van niet meer dan 20 mm
met een temperatuurverstelbare ruggengraat-afronding
Kastrugbreedte:
15100mm
Casa uitvouwbreedte:
175-790 mm
Maximale lengte van de wervelkolom:
420 mm
Stroom:
800W
Vraag naar elektriciteit:
220V/3Ph
Afmetingen:
2500×1000×960mm (L×B×H)
Kastrugbreedte:
15100mm
Casa uitvouwbreedte:
420 mm
Stroom:
800W
Vraag naar elektriciteit:
220V/3Ph
Afmetingen:
2500×1000×960mm (L×B×H)
Productbeschrijving
  • Breedte Kaft Rug
  • Breedte Kaft Uitgevouwen
  • Maximale Lengte Kaft Rug
  • 420mm
  • Vermogen
  • 800W
  • Stroomvereiste
  • 2500×1000×960mm(L×B×H)